HAKKIMIZDA

1987 senesinden beri «parafin hammaddesi» üretim, distribütörlük ve ticareti ile başlayan ticari yapımız 2003 senesinden itibaren mum, mum malzemeleri, mum yapım kurs ve etkinlikleri ile devam etmektedir.

Kurumsal altyapımız sayesinde hem fabrikamızda direk satışlarda, hem de amatör ve hobi olarak mum yapmak isteyenlere; malzeme, makine tedarikinde ve eğitim konusunda yardımcı olmaktayız.

Sitelerimiz ve workshoplar ile de takviye ettiğimiz  mum malzeme tedariki işimizi  yurtiçi ve yurtdışı birçok firma ile işbirliği yaparak daha hacimli bir şekilde sürdürüyoruz.

Misyonumuz mumyapımı eğitimi sunarak, ülkemizdeki mum ve dekorasyon kültürüne katkıda bulunmaktır.

Toplamda 40 kişilik kadromuzla hizmetinizdeyiz. İster profesyonel, isterseniz amatör olarak malzeme tedariki yapabilir, sitelerimiz ve sosyal medya hesaplarımız aracılığıyla sektördeki gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

.

Uzmanlık alanlarımız olan standart ve dekoratif mum müşteri taleplerini tam zamanlı ve ekonomik çözümlerle ve kaliteden ödün vermeyen bir anlayışla müşterilere en iyi hizmeti sunma gayretlerimizle

iş sağlığı ve güvenliğine ve çevreye yasaların üstünde bir titizlikle özen göstermeyi; yönetim sistemlerinin devamlılığını sağlamak ve sürekli iyileştirmeyi şirket politikası olarak görüyoruz.

Çalışanlarımızın, tedarikçilerimizin ve içinde yaşadığımız sosyal çevrenin bilincini geliştirerek kirliliği azaltacağımıza; hep birlikte yaşanılabilir bir dünyayı oluşturacağımıza, uygulanabilir şartları yerine getirmeyi taahhüt ederek hizmet kalitemizi yükselteceğimize inanıyoruz.

Mutlu insanların yaşadığı, temiz çevreyi yasaların öngördüğü asgari şartların üstünde bir itina ile koruyan ve çevre kirliliğini azaltmak için çaba sarf eden çalışanlarımızın katılımları doğrultusunda faaliyetlerimizi yöneterek, mum üretim piyasasında kalite açısından öncülüğümüzle örnek bir kuruluş olmak için tüm gücümüzle çalışmaktayız.

Üretim alanlarımızda, fiziksel bulaşmalara sebep olabilecek yabancı maddelerin önlenmesi için, cam, kırılabilir plastik malzemeler, ahşap, tel malzemeler kullanılmayacağını, mevcut olan cam ve kırılabilir plastik malzemeler, metal ekipmanların koruma altına alınacağını ve kullanılması zorunlu olduğu durumlarda özel falçatalar kullanılacağını ve düzenli olarak kontrolden geçirileceğini taahhüt ederiz.